welcome to hill

 
 

welcome to hill

Наша Батьківщина!Наша РОДИНА!

на південному заході Києва

Відрадний - це історична місцевість, колишній хутір, житловий масив і промислова зона у Солом'янському районі.


Жилмасив Відрадний простягається між проспектами Відрадним, бульваром Лепсе і вулицею Гарматною, але головною вулецею району є саме Героїв Севастополя! Центр місцевості; промислова зона — між вулицями Ватченка, бульваром Лепсе і залізницями Київ—Ковель і Петрівською. Основні магістралі в середині Відрадного — проспект Комарова, вулиці Героїв Севастополя і Радищева (у промисловій зоні).

Відрадний прилягає до місцевостей Борщагівка, Галагани, Грушки і Караваєві Дачі. Назва сучасного житлового масиву Відрадного походить від однойменного хутора, заснованого у 1914 київським колезьким реєстратором К. Л. Яниховським на землях, викуплених у місцевих селян. Яниховському ж належить і назва «Відрадний», а одну з вулиць було названо на його ім'я Костянтинівською (тепер вулиця Радищева).

Хутір розташовувався на території сучасної промислової зони, між вулицями Козелецькою і Радищева вздовж провулку Радищева. У 1932—37 хутір входив до Київської приміської смуги. У складі Києва хутір опинився у 1938.

Стару забудову було знесено у 2-й половині 1960-х років. Промислову зону Відрадну збудовано впродовж 1950—60-х років, а житловий масив — у 1959—65 роках.


Создан 04 янв 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником